Webbplatsen använder cookies för att hjälpa oss ge dig den absolut bästa upplevelsen när du besöker oss. Läs mer om vår cookiepolicy. Genom att godkänna detta meddelande godkänner du vår användning av dessa cookies samt att du har informerats.

Kontakta oss på Tuve bygg

Här möter du våra kontaktpersoner på Tuve Bygg för Region Väst och Stockholm samt ansvariga inom Ekonomi, Projektsupport och HR.  Söker du någon hos oss som inte är med i listan eller har någon fråga, kontakta oss gärna.
Du kan ringa vår växel på 031-785 15 00 eller maila till info@tuvebygg.se . Vi ser fram emot att höra ifrån dig!

Maria Emneborg SjörénSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Maria Emneborg Sjörén

Kundservice och reception
maria.sjoren@tuvebygg.se070-185 15 93 | Vx 031-785 15 00
Robert BengtssonSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Robert Bengtsson

VD och koncernchef
robert.bengtsson@tuvebygg.se070-185 16 42
Lars ElfastSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Lars Elfast

Vice VD och Regionchef Väst
lars.elfast@tuvebygg.se070-185 15 14
Sten DahlströmSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Sten Dahlström

Regionchef Stockholm
sten.dahlstrom@tuvebygg.se0728-85 34 93
Dime UsinovskiSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Dime Usinovski

Arbetschef, Region Väst
dime.usinovski@tuvebygg.se070-185 15 73
Per-Anders BjörkSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Per-Anders Björk

Arbetschef, Region Väst
per-anders.bjork@tuvebygg.se070-185 15 76
Erik LinderSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Erik Linder

Arbetschef, Region Väst
erik.linder@tuvebygg.se070-185 15 74
Håkan SandbergSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Håkan Sandberg

Arbetschef, Region Stockholm
hakan.sandberg@tuvebygg.se0767-65 04 69
Robert UthbergSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Robert Uthberg

Arbetschef, Region Väst (Uddevalla)
robert.uthberg@tuvebygg.se070-185 15 05
Leif EinarssonSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Leif Einarsson

Biträdande arbetschef, Region Väst
leif.einarsson@tuvebygg.se070-185 15 72
Johan DahlénSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Johan Dahlén

Arbetschef, Tuve Byggservice
johan.dahlen@tuvebygg.se070-185 16 24
Lars StrandbergSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Lars Strandberg

Arbetschef, Tuve Byggservice Entreprenad
lars.strandberg@tuvebyggservice.se072-885 34 03
Mats HolkertSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Mats Holkert

Arbetschef, Tuve Snickeri
mats.holkert@tuvesnickeri.se070-185 15 52
Henrik GustafssonSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Henrik Gustafsson

Affärsutvecklare, Tuve Projektutveckling AB
henrik.gustafsson@tuvebygg.se0709-62 08 43

Ekonomi, HR och projektsupport

Sven-Johan LindestamSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Sven-Johan Lindestam

Ekonomichef
sven-johan.lindestam@tuvebygg.se076-839 66 92
Charlotte FlyghSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Charlotte Flygh

Projektsupportchef
charlotte.flygh@tuvebygg.se070-185 15 57

Våra kontor

Göteborg

Tuve bygg Ab

Box 80
431 21 Mölndal
Telefon: 031-785 15 00
Fax: 031-785 15 70
Besöksadress:
Johannefredsgatan 5, Mölndal

Stockholm

Tuve bygg Ab

Haukadalsgatan 5, plan 3
164 40 Kista
Telefon: 08-580 354 00
Fax: 031-785 15 70

Uddevalla

Tuve bygg Ab

Lingatan 8
451 75 Uddevalla
Telefon: 0522-58 10 00
Fax: 031-785 15 70

Göteborg

Tuve byggservice Ab

Box 80
431 21 Mölndal
Telefon: 031-785 15 00
Fax: 031-785 15 70
Besöksadress:
Johannefredsgatan 5, Mölndal

Göteborg

Tuve snickeri Ab

Box 80
431 21 Mölndal
Telefon: 031-785 15 00
Fax: 031-785 15 70
Besöksadress:
Holmvägen 56, Göteborg